ACCOUNT MANAŽER/KREATIVEC

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozice do marketingové a komunikační agentury RPSC ideas s.r.o.

Umíš pracovat samostatně a sociální sítě jsou tvá vášeň? Zajímají tě témata jako strategie, obchod, akvizice a řízení projektů nebo myslíš komplexně a kreativně? Dej nám vědět, co v Tobě vězí, a my se ozveme! Možná hledáme právě Tebe.

Náplň práce:

Tvá práce bude spočívat v řízení projektů, tvorba obsahu, komunikace s klienty. Výsledkem tvé práce budou kvalitní marketingové projekty, včetně prvotní analýzy a zpracování dat.

Požadujeme:

  • Kreativní přístup k řešení komunikace
  • Výbornou znalost českého jazyka
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup k práci, flexibilitu a loajalitu
  • Orientace v MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Vyřizování běžné administrativní agendy pro vedoucí pracovníky
  • Obsluha kancelářské techniky
  • Přehled v dění marketingu
  • Zkušenosti s vedením účtů na sociálních sítích
  • Znalost akvizičního procesu, obchodní duch

Oceníme:

  • Zkušenosti s psaním textů
  • Předešlé zkušenosti na podobné pozici
  • Schopnost starat se o svěřené zakázky
  • Znalost sociálních sítí, PPC reklam a další zkušenosti z oblasti marketingu, komunikace a PR

Nabízíme:

  • HPP, částečný úvazek, DPP (vhodné pro studenty magisterských oborů)
  • Práce v centru Olomouce
  • Mladý a dynamický kolektiv
  • Flexibilní přístup k pracovní době
  • Sickdays
  • Homeoffice
  • Telefon s neomezeným tarifem

Mzdové ohodnocení:

  • HPP nástupní plat od 27 000,- hrubého, po plném zapracování 35 000,- + prémie za úspěšné akvizice
  • DPP nástupní plat od 150,- / hodinu

CV s krátkým odůvodněním vašeho zájmu zasílejte na info@rpsc.cz.

Domluvte si úvodní konzultaci zdarma.

Marketingový specialista – junior

Hledáme juniora do týmu PR a marketingu do marketingové a komunikační agentury RPSC ideas s.r.o. Čekají nás nové výzvy a kampaně a rádi bychom v našem týmu přivítali nového kolegu či kolegyni! Ukaž nám, co v Tobě je a my se ti ozveme!

Tvá práce bude spočívat ve vytváření obsahu, správě sociálních sítí a analýze dat. Budeš podporou pro tým a budeš se účastnit různých marketingových projektů.

Požadujeme:

  • Jsi nadšený/á a láká tě kreativní práce v oblasti marketingu a PR
  • Umíš si naplánovat a zorganizovat svou práci i čas
  • Máš předchozí zkušenosti v oblasti marketingu
  • Orientuješ se na sociálních sítích, aktuálních trendech a v marketingu jsi jako ryba ve vodě (neboj se, chceme juniora – rádi tě tedy naučíme plavat! :D)
  • Skvělou znalost češtiny
  • Komunikace je základ – ta ti nesmí být cizí
  • Je na tebe spoleh, jsi samostatný/á, flexibilní i odolný/á vůči stresu

Oceníme:

  • Pokud máš obchodního ducha a rád pracuješ v týmu
  • Jsi iniciativní a nebojíš se přijít s novými nápady
  • Jsi ochotný/á učit se a vzdělávat se
  • Něco málo víš o event managementu i copywritingu
  • Umíš pracovat s grafickými programy
  • Zvládneš se postarat se o svěřené zakázky
  • Máš zájem o sociální sítě

Nabízíme:

  • Smlouvu na HPP i DPP, OSVČ
  • Flexibilní přístup
  • Sickdays

Tak už neváhej a pošli nám CVčko na info@rpsc.cz.

Budeme se na tebe těšit u pohovoru.

Chceš se k nám přidat?

Pošli nám svůj životopis a pár slov o tom, proč bys chtěl pracovat právě u nás. My se na to podíváme a co nejdříve se ti ozveme.